KONST / Litografier / Färglitografi 15085044
nr 1508 5044
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Signerad, numrerad 62/125, daterad 86. Färglitografi, bildmått: 47x68cm, yttermått inklusive ram: 56x76cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:59:46
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare